30 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Foto Yüklenebilir Boş Köpük Etiketi

Tasarim Alanı
Foto Yüklenebilir Boş Köpük Etiketi

Bu ürün özelleştirilebilir mi?
Evet, bu ürün ihtiyacınıza göre tasarlayabilirsiniz, özelleştirebilmek için sağ üst taraftaki kutulara yazılarınızı yazarak ürünü kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Kimler kullanabilir?
Doğum Günü Partilerinizde ve Parti Süslemelerinizde Kullanabilirsiniz.

Ürün Satış Seçenekleri
*Ürün Seçeneğinden "Etiket İstiyorum" u Seçerseniz Sadece Etiket Gönderilir. Bu Durumda Köpük Oyuncağını Kendiniz Ayrıca Alıp Sararsınız
*Ürün Seçeneğinden "Köpük + Etiket" i Seçerseniz , Biz Köpük Balon Oyuncağına Etiketi Sararak Kullanıma Hazır Bir Şekilde Göndeririz. Sizin Başka Bir İşlem Yapmanıza Gerek Kalmaz.

Kargo İçeriği?
Seçenekten Seçilen Ürün Gönderilir

Oyuncak Köpük Plastik Rengi
Tamamı Mavi Renk Olan Köpük Şişesidir. Şuanda Stoklarımızda Mavi Renkli, Kapağında Oyun Olan Köpük Şişesi Bulunmamaktadır.
Görsel Ürün Sadece Ürünün Ne Olduğunu Gösterebilmek Adına Hazırlanmıştır. Köpük Şişeleri Renk Olarak Stok Durumuna Göre Hazırlanır ve Köpük Gövde Rengi Üstte Mutlaka Müşterilerimize Bildirilir.

Kargo Ödermiyim?
Sitemizin Alt Kısmındaki Teslimat Koşullarından Kargo Bilgilendirmelerimize Ulaşabilirsiniz.
Şuanda 30 TL Üzeri Aras Kargo - 50 TL Üzeri Yurt İçi Kargo Ücretsizdir.

Bu ürün kaç günde kargoya verilir?
Bu ürün En Geç Siparişinizden Sonraki Ertesi İş Günü İçerisinde Kargoya Verilir. (Kapıda Ödemeler Hariç)

Kargolandıktan Sonraki Teslim Süresi
Bu Konu Kargoların Çalışma Prensibine Göre Değişiklik Göstermektedir. Genelde Ortalama 2-3 İş Günü İçinde Teslimat Yapmaktadırlar. Mobil Bölgeler Yani Kargo Şubesi Olmayan İlçe Köy Gibi Yerlerde Bu Süre Uzamaktadır. (Bu Bilgi Kargo Şirketi Web Sitesinde Yer Alan Ortalama Teslim Süreleri Baz Alınarak Verilmiştir.)

Yazı ve Resim Eklerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1-El Yazısı Tipi Kullanırsanız Sadece Baş Harfleri Büyük Yazınız
2-Çok Uzunca Yazılar Yazmayınız. Uzun Yazılar Doğal Olarak Puntoyu Düşürür.
3-Ekleyeceğiniz Resim Varsa, Resmin Kaliteli ve Aydınlık Bir Resim Olmasına Dikkat Ediniz. Efekt Verilmiş Resimler Eklemeyiniz. Ekran Görüntüsü Aldığınız Resimleri Eklemeyiniz.
4-Bize Ek Olarak İletmek İstediğiniz Notunuzu, Siparişinizden Sonra Mail Yada Whatsapp İle İletebilirsiniz

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ödeme Yöntemlerimiz

  • Banka Havalesi
  • Kredi Kartı İle Ödeme 3d Tam Güvenlik Tüm Banka Kartlarına 9 Taksit
  • Kapıda Nakit Ödeme (Kapıda Ödemeler Sadece Yurt İçi Kargo İle Gönderilir. Aras Kargo Seçmiş Dahi Olunsada Yurt İçi İle Gönderilir)(Organizasyon Süresinden  Önce Minumum 4 Gün Sürenizin Olması Gerekmektedir. Telefon İle Onay Alınır. Onay Alınamayan Sipariş İptal Edilir. Ortalama 2 Gün İçinde Kargolanır. Kart ve Havale İle Ödeyeneler Öncelikli Gönderilir)

Etiketler: köpük oyuncuk, sabun köpük oyuncak, baloncuk çıkaran oyuncak, sabun köpüğü, sabun köpüğü oyuncağı, sabun köpük hediyelik, doğum günü hediyelik, kına düğün hediyelik, baby shower hediyelik, doğum günü çocuk hediyelik


Tasarım Yazı & Resim Alanları
  • 1,00 TL
  • Ürün Kodu: BTEMA0055R

Seçenekler:


Yorumlar

Şeyda Kaleli

ayaklı panom geldi kargom da hasarda yoktu özenle hazırlayıp ayriyetten hediye bile koymuşsunuz her şey için teşekkür ederim...

Gizem

ahşap magnetimi severek kullanıyorum kusursuz halde elime geçti ayrıca böyle uygun fiyatta bulabilmeme imkan sağladığınız içinde teşekkür ederim sizlere..