*50 TL Üzeri Ücretsiz Kargo*
Kargo Firmalarında Yaşanan Aksaklıklar Nedeniyle Kargo Gönderim ve Teslim Süreleri Uzamaktadır. Lütfen Siparişlerinizi Verirken Bu Durumu Göz Önüne Alınız

Resimli Pembe Gül Kare Sticker

Tasarim Alanı
Resimli Pembe Gül Kare Sticker

Bu ürün özelleştirilebilir mi?
Evet, bu ürün ihtiyacınıza göre tasarlayabilirsiniz, özelleştirebilmek için sağ üst taraftaki kutulara yazılarınızı yazarak ürünü kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kutu Yanındaki yazı tipi butonuna tıklarsanız o kutuya yazdığınız yazı tipini ve rengini değiştireceğiniz pencere açılacaktır. Oradan değişiklik yapabilirsiniz.

Hangi malzemeler Kullanıldı
Karton Seçimlerinizde 300Grm Parlak Kuşe Kağıt Kullanılır
Yapışkanlı Seçimlerinizde 135Grm Parlak Yapışkanlı Kuşe Kullanılır


Etiketler Bana Kesilmiş Olarakmı Geliyor
Evet Etiketler Size Kesilmiş Olarak Gönderilmektedir. Arkasında Beyaz Kısmı Kavlatıp İstediğiniz Temiz Düz Yüzeye Yapıştırabilirsiniz.

Kargo ücreti öder miyim?
Sitemiz Üst Kısımda ve Teslimat Koşulları Sayfamızda Gerekli Bilgiler Mevcuttur.

Bu ürün kaç günde kargoya verilir?
Bu ürün En Geç Siparişinizden Sonraki Ertesi İş Günü İçerisinde Kargoya Verilir. (Kapıda Ödemeler Hariç)

Kargolandıktan Sonraki Teslim Süresi
Bu Konu Kargoların Çalışma Prensibine Göre Değişiklik Göstermektedir. Genelde Ortalama 2-3 İş Günü İçinde Teslimat Yapmaktadırlar. Mobil Bölgeler Yani Kargo Şubesi Olmayan İlçe Köy Gibi Yerlerde Bu Süre Uzamaktadır. (Bu Bilgi Kargo Şirketi Web Sitesinde Yer Alan Ortalama Teslim Süreleri Baz Alınarak Verilmiştir.)

Kargo İçeriği?
Sadece satın alınan ürün gönderilir. Görsel olan sunum malzemeleri gönderilmez

Fiyatlama
Gözüken Adet Fiyatı, Ürün Fiyatı En Küçük Ölçü  Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Ölçü Büyüdükçe Adet Fiyatı Değişmektedir.
Satışlarımız Kalıp/Paket Şeklindedir. Seçeneklerde Seçtiğiniz Ölçünün Yanında Kalıpta/Pakette Kaç Adet Olduğu Yazmaktadır.

Adet/Paket Seçim
Ürün Seçeneklerinde O Ölçü İçin Bir Kalıpta Kaç Adet Olduğu, Başka Bir Değişle En az Kaç Adet ve Katlarında Alabileceğiniz Belirtilmektedir.

Seçenekten Yazan Sayı ve Katları Alım Yapılmaktadır. Mesela 3x3 cm 54 Lüdür. Sepete 2 Eklerseniz 108 Adet Almış Olabilirsiniz.

Yazı ve Resim Eklerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
1-El Yazısı Tipi Kullanırsanız Sadece Baş Harfleri Büyük Yazınız
2-Çok Uzunca Yazılar Yazmayınız. Uzun Yazılar Doğal Olarak Puntoyu Düşürür.(3cm Ölçü Alımlarınızda Özellikle Kısa Yazı Yazınız)
3-Ekleyeceğiniz Resim Varsa, Resmin Kaliteli ve Aydınlık Bir Resim Olmasına Dikkat Ediniz. Efekt Verilmiş Resimler Eklemeyiniz.
4-Bizim Örnek Hazırladığımız Görsellere Uygun Şekilde Yazılarınızı Yazmanız Çok Daha Kaliteli Bir Etiket Olmasını Sağlayacaktır.
5-Bize Ek Olarak İletmek İstediğiniz Notunuzu, Siparişinizden Sonra Mail Yada Whatsapp İle İletebilirsiniz

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ödeme Yöntemlerimiz

  • Banka Havalesi
  • Kredi Kartı İle Ödeme 3d Tam Güvenlik Tüm Banka Kartlarına 9 Taksit
  • Kapıda Nakit Ödeme (Kapıda Ödemeler Sadece Yurt İçi Kargo İle Gönderilir. Aras Kargo Seçmiş Dahi Olunsada Yurt İçi İle Gönderilir)(Organizasyon Süresinden  Önce Minumum 4 Gün Sürenizin Olması Gerekmektedir. Telefon İle Onay Alınır. Onay Alınamayan Sipariş İptal Edilir. Ortalama 2 Gün İçinde Kargolanır. Kart ve Havale İle Ödeyeneler Öncelikli Gönderilir)

Etiketler: Temalı Kare Kendin Tasarla Sticker Etiket, Kare Etiket, tasarla sticker, Kare etiket tasarla, Etiket tasarlama proğramı, Kişiye Özel Etiketler, Kare Kavanoz etiketi, Lavanta Şişesi etiketi, Kolonya Şisesi etiketi, Kına Düğün Nişan Etiket Sticker


Tasarım Yazı & Resim Alanları
  • 0,19 TL
  • Ürün Kodu: PGL0050

Seçenekler: