30 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

fotomagnet-tasarla

 

Foto magnet

Partide, evinizde, işyerlerinin tanıtılmasında ya da benzer bir organizasyonda, etkinlikte ya da reklam amacını kapsayacak şekilde bir magnet satın almak ya da meydana getirmek isteyebilirsiniz. Hazır şablonlar üzerinden hareket edebilir, kendinize ait tasarımları meydana getirebilir ve istediğiniz ölçülerde, ebatlarda veya standart kalıplarda bir magnet meydana getirebilirsiniz. Magnet bilindiği üzere, yapışkanlı özelliğine sahip olan ya da mıknatıs özelliğine sahip olan bir üründür. Özellikle demir aksamlara, saç aksamlara kolay bir şekilde yapıştırılabilmekte, kolay bir şekilde sökülebilmekte, portatif olarak istenilen yere taşınabilmekte ve reklam amacını ya da hatırlanma amacını taşıyabilmektedir. Foto magnet ise bir magnet üzerinde yer alan her türlü resmin ya da her türlü yazının, ürünü tedarik etmek isteyenler tarafından tasarladığı magnet anlamına gelmektedir.
 

Foto Magnet Nasıl Tasarlanır?
 

Bir foto magnet satın almak istiyor iseniz, alacağınız bu magnet üzerinde kendinize ait tasarımlar meydana getirebilirsiniz. Yapacağınız tasarım orijinal tema üzerinde değişiklik yapılması anlamına gelmemekte olup, yalnızca temanın üzerinde bulunan resimlerde ya da yazılarda değişiklik yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Eğer bir parti için satın almak istiyor iseniz, orijinal şema üzerinde bulunan resimleri ya da yazıları değiştirebilirsiniz. Doğum günü partisini, çocuğunuza ait, bebeğinize ait bir doğum günü partisini düşünüyor iseniz, bu durumda çocuğunuzun resmini, doğum tarihini ya da dileklerinizi veya belirtmek istediğiniz bir ifadeyi magnet üzerinde şekillendirmeniz mümkündür. Baskı tekniği kullanılmakta olup, bu teknik sayesinde istediğiniz yazı ve resim, magnet üzerine geçirilmekte ve bu sayede, belirlemek istediğiniz anlar ölümsüzleştirilmektedir.
 

Foto Magnet Nasıl Alınır?
 

Birbirinden eğlenceli ve renkli, şekilli, desenli, fotoğraflı ya da yazılı farklı foto magnet satın alma imkanınız bulunmaktadır. Hatta yukarıda bahsedildiği gibi, bu objeler üzerindeki resimleri ya da yazıları kendi ifadeleriniz veya resimleriniz ya da tasarımlarınız ile şekillendirmenizde mümkün hale getirilmiştir. Gerekli tasarımı meydana getirdikten sonra, satın almak istediğiniz ürünü, online olarak sipariş verebilirsiniz. Burada 1 adet magnet satış işlemleri değil, genelde minimum 5 ya da 10 adet satış işlemlerinin gerçekleştirildiğini görmenizde mümkündür. Belirli bir miktar üzerinde kendi tasarımınıza ait sipariş işlemlerini gerçekleştirebilir ve kargo dahil seçenekleri ile adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Şimdi Hemen Magnet kategorimize Göz Atıp Beğendiğiniz Modeli 30 saniye İçinde Tasarlayıp Sipariş Verebilirsiniz.